Nabízíme možnost nákupu hokejového vybavení se slevou 10% (u zboží se základní pořizovací cenou do 4.000,-Kč) a se slevou 15% (u zboží se základní pořizovací cenou 4.000,-Kč a vyšší) z původní ceny zboží. Vybírat můžete z kompletního sortimentu společnosti HEJDUK SPORT s.r.o. Objednávky zboží přijímáme na  info@ihc-hockey.com

Slevu mohou využít všichni klienti i partneři IHC-HOCKEY

 Společnost HEJDUK SPORT s.r.o. se specializuje na prodej hokejového vybavení renomovaných značek BAUER, REEBOK, CCM a dalších. V neposlední řadě má výhradní zastoupení pro dovoz značky WINNWELL do České republiky a dováží kanadskou brankářskou výstroj BRIAN'S.

 Nabízíme možnost nákupu in-line vybavení se slevou 10% (u zboží se základní pořizovací cenou do 4.000,-Kč) a se slevou 15% (u zboží se základní pořizovací cenou 4.000,-Kč a vyšší) z původní ceny zboží. Vybírat můžete z kompletního sortimentu značky POWERSLIDE. Objednávky zboží přijímáme na  info@ihc-hockey.com

Slevu mohou využít všichni klienti i partneři IHC-HOCKEY

 Hejduk Sport s.r.o. je výhradním dovozcem značky POWERSLIDE do České republiky. Nabídka pokrývá všechny oblasti in-line bruslení - širokou nabídku modelů pro kondiční in-line jízdu doplňují modely sportovní (speed), modely pro nordic skating, modely dětských bruslí a kompletního příslušenství. 

V případě zájmu Vám rádi poradíme s výběrem bruslí ze široké nabídky modelů od značky POWERSLIDE i s ohledem na druh bruslení, na který plánujete brusle využívat. Věříme, že najdeme správné brusle pro rekreační i závodní bruslaře, že vybereme ty "pravé" brusle právě pro Vás.