HOKEJOVÉ TRÉNINKY
V PRAZE
PRO AMATÉRSKÉ HRÁČE A BRANKÁŘE

TERMÍNY TRÉNINKŮ

TERMÍN TRÉNINKU
STADION
ŠKODA ICERINK
ČAS TRÉNINKU
VOLNÁ MÍSTA
20 HRÁČŮ / 3 BRANKÁŘI
ŠKODA ICERINK
20 HRÁČŮ / 3 BRANKÁŘI
ŠKODA ICERINK
20 HRÁČŮ / 3 BRANKÁŘI

PRO KOHO JSOU TRÉNINKY URČENÉ?

Hokejové tréninky jsou určené zejména pro dospělé hráče a brankáře z amatérských soutěží / rekreační hráče a brankáře ledního hokeje. Tréninků se mohou účastnit hráči starší 18 let věku s podmínkou kompletní hokejové výstroje.

PŘIHLÁŠENÍ A ORGANIZACE TRÉNINKŮ

Vzhledem k omezené kapacitě hráčů na každém tréninku je nutné PŘIHLÁŠENÍ. Na trénink je možné se přihlásit prostřednictvím emailu info@ihc-hockey.com nebo na telefonním čísle +420 731 272 807.

Maximální počet hráčů a brankářů na tréninku je stanovený na 20 hráčů a 3 brankáře. Hráči jsou rozdělení do tréninkových skupin na základě hokejové úrovně.

Tréninky probíhají pod vedením trenéra ČSLH a jsou zaměřené speciálně na rozvoj bruslařský dovedností & herních činnosti jednotlivců (střelba, přihrávka, vedení kotouče, uvolňování s kotouče i bez kotouče). V první polovině se zaměřujeme na naučení / zdokonalení bruslařských dovedností a správných návyků. Ve druhé polovině tréninku se věnujeme individuálním dovednostem z kategorie herních činností jednotlivců.

Hokejový trénink obsahuje 1 tréninkovou jednotku na ledě a 1 tréninkovou jednotku v tréninkovém centru / na suchu. Možnost přihlášení pouze na jednu tréninkovou jednotku. 

CENA A ZPŮSOB PLATEB

CENA 350,-Kč / HRÁČ

cena zahrnuje pronájem ledové plochy, trenérské služby, zapůjčení dresu, tréninkové pomůcky

PRVNÍ TRÉNINK PRO NOVÉ HRÁČE = ZDARMA

Způsob úhrady tréninků probíhá formou předplaceného kreditu. Kredit je možné nabít pouze ve výši 1.400,-Kč,-

Po přijetí platby na účet má hráč možnost přihlašování na jednotlivé tréninky. V případě, že hráč nevyčerpá celou kreditovou částku v aktuální sezóně, převedeme hráči nevyčerpanou část kreditu do sezóny následující. Úhrada kreditu je závazná a není možné požadovat vrácení nevyčerpané kreditové částky. 

Přihlášením na trénink je účast hráče závazná. Zrušení závazného přihlášení je možné pouze 24 hodin před tréninkem. V případě neúčasti nebo zrušení účasti v době kratší než 24 hodin před tréninkem bude hráči odečten poplatek za trénink z jeho kreditu.

Sociální sítě

  • Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

Telefonický kontakt

+420 731 272 807

E-mailový kontakt

+420 732 389 749

© 2017