HOKEJOVÉ KEMPY

HOCKEY CAMPS

HOKEJOVÉ KEMP / 

HOCKEY CAMP - MINI

Hokejový kemp pro amatérské a rekreační hráče i brankáře, kteří mají zájem naučit se novým hokejovým dovednostem nebo své stávající dovednosti posunout na vyšší úroveň. 

KEMP OBSAHUJE

1 H TRÉNNINK NA LEDĚ (ON ICE TRANING)

1,5 H TRÉNINK MIMO LED (OFF-ICE TRAINING)

HOKEJOVÉ KEMP / 

HOCKEY CAMP - DAY

Hokejový kemp pro amatérské a rekreační hráče i brankáře, kteří mají zájem naučit se novým hokejovým dovednostem nebo své stávající dovednosti posunout na vyšší úroveň

KEMP OBSAHUJE

2 H TRÉNNINK NA LEDĚ (ON ICE TRANING)

2 H TRÉNINK MIMO LED (OFF-ICE TRAINING)

HOKEJOVÉ KEMP / 

HOCKEY CAMP - CLASSIC

Hokejový kemp pro amatérské a rekreační hráče i brankáře, kteří mají zájem naučit se novým hokejovým dovednostem nebo své stávající dovednosti posunout na vyšší úroveň

KEMP OBSAHUJE

4 HOD TRÉNNINK NA LEDĚ (ON ICE TRANING)

4 HOD TRÉNINK MIMO LED (OFF-ICE TRAINING)

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

PROČ SI VYBRAT NÁŠ HOKEJOVÝ KEMP?

TÝM IHC-HOCKEY

 Náš organizační a trenérský tým IHC-HOCKEY zabezpečuje velké sportovní akce již několik let, ať už se jedná o sportovní kempy pro mládežnické nebo dospělé hráče ledního hokeje, nebo další volnočasové sportovní akce.

Hokejové kempy jsou vhodné i pro hráče ze zahraničí, trenérský tým vždy skládáme i s ohledem na jazykovou vybavenost trenérů. Trenérský tým je složený z mladých trenérů, kteří jsou schopní konkrétní dovednosti v tréninku hráčům ukázat na ledě i mimo led a mají zkušenosti ze soutěží ČR / zahraničí. Na každý kemp zabezpečujeme kompletní trenérský tým, tj. hlavní trenér akce, počet trenérů s ohledem na počet účastníků akce a trenéra brankářů.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP K HRÁČŮM

 Na první místě je individuální, osobní a přátelský přístup ke každému hráči a brankáři na kempu. Zajišťujeme dostatečný počet trenérů, aby se každý trenér věnoval menší skupině hráčů / brankářů. Trenéři mají v průběhu tréninku dostatečný prostor pro sledování vybraných hráčů (svojí skupiny) a následně předají hráčům okamžitou zpětnou vazbu.

SPECIFICKÉ ZAMĚŘENÍ KEMPU

Každý kemp je zaměřený na konkrétní vybrané bruslařské i herní dovednosti jednotlivce. Pravidelně se věnujeme technice bruslení, jelikož správná technika bruslení je v hokeji základem a dělá obrovský výkonnostní rozdíl ve hře.. Trénink bruslařských dovedností zařazujeme v různé míře do každého kempu. Z herních činností jednotlivců se dále věnujeme vedení kotouče, uvolňování hráčů s kotoučem, o střelbě.  

KONKRÉTNÍ VÝKONNOSTNÍ SKUPINA

Hokejové kempy organizujeme pro konkrétní výkonnostní skupinu hráčů. Následně jsou účastníci akce rozděleni na základě výkonnosti (dovednostní úrovně) do dalších menších tréninkových skupin.

Kempy organizujeme pro rekreační hráče, kteří se sportem začínají, pravidelné hráče i hráče amatérských soutěží. 

PRAVIDELNOST

Hokejové kempy organizujeme pravidelně a tím umožňujeme hráčům na svých dovednostech pracovat pro celou sezónu. Každý měsíc v období září-duben organizujeme jeden z druhů našich kempů. Konkrétní druh kempu vybíráme vždy s ohledem na konkrétní část sezóny a roli hraje i dostupnost tréninkových prostor v požadovaném rozsahu. 

IMG_9538.JPG

KEMP - MINI

PŘIPRAVUJEME

KEMP OBSAHUJE:

60 MIN - TRÉNINK NA LEDĚ

90 MIN - TRÉNINK V TRÉN. CENTRU

 

CENA ZAHRNUJE:

PRONÁJEM LEDOVÉ PLOCHY

PRONÁJEM TRÉNINKOVÉHO CENTRA 

TRENÉRSKÉ SLUŽBY

ZAPŮJČENÍ TRÉNINKOVÉHO DRESU

KAPACITA KEMPU OMEZENA. TRVÁNÍ KEMPU 0,5 DNE.

HRÁČ 1.000,-Kč

BRAN   750,-Kč

IMG_9498.JPG

KEMP -DAY

PŘIPRAVUJEME

KEMP OBSAHUJE:

120 MIN - TRÉNINK NA LEDĚ

120 MIN - TRÉNINK V TRÉN. CENTRU

 

CENA ZAHRNUJE:

PRONÁJEM LEDOVÉ PLOCHY

PRONÁJEM TRÉNINKOVÉHO CENTRA 

TRENÉRSKÉ SLUŽBY

ZAPŮJČENÍ TRÉNINKOVÉHO DRESU

KAPACITA KEMPU OMEZENA. TRVÁNÍ KEMPU 1 DEN.

HRÁČ 1.900,-Kč

BRAN 1.500,-Kč

IMG_9520.JPG

KEMP - CLASSIC

PŘIPRAVUJEME 

KEMP OBSAHUJE:

240 MIN - TRÉNINK NA LEDĚ

240 MIN - TRÉNINK V TRÉN. CENTRU

 

CENA ZAHRNUJE:

PRONÁJEM LEDOVÉ PLOCHY

PRONÁJEM TRÉNINKOVÉHO CENTRA 

TRENÉRSKÉ SLUŽBY

ZAPŮJČENÍ TRÉNINKOVÉHO DRESU

KAPACITA KEMPU OMEZENA. TRVÁNÍ KEMPU 2 DNY (NEZAHRNUJE UYBTOVÁNÍ).

HRÁČ 3.700,-Kč

BRAN 3.200,-Kč

PŘIHLÁŠKA NA HOKEJOVÝ KEMP -

PRAHA

PŘIHLÁSIT

PRÁVO ODSTOUPIT OD SMLOUVY
Do 14 dnů máte právo odstoupit od smlouvy uzavřené s naší společností (i distanční formou) bez udání důvodu.
Máte právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů ode dne následujícího po dni přijetí Vaší přihlášky na naši e-mailovou adresu, a to na jakoukoliv námi organizovanou akci.
Pro účely uplatnění práva na odstoupení od smlouvy nás musíte o svém odstoupení od této smlouvy informovat formou jednostranného právního jednání na e-mailovou adresu: info@ihc-hockey.com.
Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od této smlouvy, postačuje odeslat odstoupení od smlouvy před uplynutím příslušné lhůty.

ZPŮSOB ÚHRADY KEMPU

Platbu proveďte bankovním převodem nebo vkladem na účet dle údajů, které obdržíte po přihlášení na uvedený kontaktní email.

Účastník je na akci závazně přihlášen po vyplnění přihlášky a uhrazení účastnického poplatku. Upozorňujeme, že z důvodu omezené kapacity akce je účastnický poplatek za akci nevratný. 

TĚŠÍME SE NA TEBE!!